Przeciski pod drogami

Szczególnie w terenie zabudowanym przepuszczenie rur pod jezdnią jest skomplikowanym przedsięwzięciem, które wymaga podjęcia odpowiednich działań. Aby uniknąć kłopotliwych wykopów wstrzymujących ruch i utrudniających przy tym poruszanie się po mieście, najlepszym rozwiązaniem będzie przecisk pod drogą.

Minimalizacja szkód i kosztów

Zastosowanie metody bezwykopowej pozwala na montaż instalacji tak pod autostradami, jak i ulicami miejskimi, także w miejscach o zwartej i bardzo rozbudowanej infrastrukturze. Stosując nowoczesne krety firmy Traco-Technik możemy zapewnić zminimalizowanie szkód do obszaru, na którym będziemy wprowadzać kreta w grunt. Podczas wykonywania przekroczenia tą techniką uszkodzeniu nie ulega nawierzchnia jezdni, co znacznie ogranicza koszty inwestycji.

Oszczędność czasu

Przeciski pod drogami wykonywane przez naszą firmę są w rezultacie nie tylko tańsze, lecz także szybsze niż tradycyjne wykopy. Na czas realizacji przedsięwzięcia wpływa zarówno brak konieczności zrywania i odtwarzania nawierzchni, jak również skuteczna i bardzo efektywna praca stosowanych przez nas urządzeń.

Wykonanie przecisku pod drogą zamiast wykopów to doskonała decyzja!

ˆ 2005 "AVERTIS". Wszelkie prawa zastrzeżone. ISO-8859-2