Przeciski pod torami

Linie kolejowe stają się często przeszkodą do pociągnięcia instalacji gazowej, czy światłowodowej do nowo wybudowanych osiedli. Ze względu na przejazdy pociągów nie wchodzi w grę zamknięcie danej trasy. Doskonałym rozwiązaniem jest więc wykonanie przecisku pod torami.

Minimum szkód i nieprzerwany ruch pociągów

Wybór techniki bezwykopowej znacząco zwiększa szanse na uzyskanie pozwolenia na przeprowadzenie instalacji pod linią kolejową od właściwej jednostki PKP. Naturalnie niezbędne są ustalenia w kwestii tymczasowego prowadzenia ruchu pociągów, jednak dzięki zastosowaniu kretów Traco-Technik nie zachodzi konieczność wstrzymania go. Przeciski pod torami to możliwie nieinwazyjne rozwiązanie. Dodatkowo po zakończeniu prac grunt nie wymaga rekultywacji.

Szybka realizacja zlecenia

Wieloletnie doświadczenie, jak i możliwości urządzeń Traco-Technik pozwalają nam wykonywać przeciski pod torami kolejowymi szybko i skutecznie. Po przystąpieniu do prac przekroczenie jest po niedługim czasie gotowe do przeciągnięcia kabli, czy przyłączenia instalacji do istniejących już odcinków.

Metoda bezwykopowa to możliwie tanie i efektywne rozwiązanie.

ˆ 2005 "AVERTIS". Wszelkie prawa zastrzeżone. ISO-8859-2